Darmowa dostawa już od 299 zł   |   Twisto, PayPo - kup, przymierz i zapłać w ciągu 30 dni

398K fanów

117K like

Wszystkie kategorie:
Wszystkie kategorie:
Obserwuj nas
Zamknij menu

Jak realizować postanowienia noworoczne? Odpowiedź znajdziesz na kanale „C jak Candy”

Podziel się!

Koniec roku skłania nas do wielu przemyśleń. Podsumowujemy, co działo się na przestrzeni ostatnich miesięcy, zastanawiamy się nad lepszymi i gorszymi chwilami, wyciągamy wnioski. Ustalamy również, co chcielibyśmy zmienić. Nie jest to jednak takie proste – początkowa motywacja może przecież szybko zniknąć. Co zrobić, aby rzeczywiście zrealizować swoje postanowienia? Obejrzyj nowy filmik na kanale „C jak Candy”, a wszystkiego się dowiesz!

Najważniejsze zasady, którymi warto się kierować

Pod koniec grudnia i na początku stycznia stawiamy sobie wiele celów, zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Przepełnia nas energia, czujemy też dużą mobilizację. Wiadomo jednak, że początkowy zapał nie potrwa wiecznie. Warto więc dowiedzieć się, jak rzeczywiście trzymać się swoich postanowień. W kolejnym odcinku na kanale „C jak Candy” nasza prowadząca, Gaja Galstjan, udziela mnóstwa przydatnych rad, jak podtrzymać swoją motywację. Bardzo ważne jest, aby wyznaczać realistyczne cele, ustalić dokładną strategię, nie ustalać zbyt wielu postanowień naraz, przygotować się na to, że pojawią się trudności. Dzięki temu na pewno uda Ci się osiągnąć, co tylko chcesz – potrzeba jedynie cierpliwości i silnej woli!

CandyTM na YouTube

Materiały ukazujące się na kanale „C jak Candy” na YouTube publikujemy regularnie – raz w tygodniu. Możesz liczyć na treści modowe oraz lifestyle’owe, jak dzisiaj. Gaja pokazuje stylizacje i dzieli się przydatną wiedzą na różne tematy. Zostaw po sobie ślad i daj nam znać, o czym jeszcze chciałabyś usłyszeć, a na pewno weźmiemy to pod uwagę!