Darmowa dostawa już od 299 zł   |   Twisto, PayPo - kup, przymierz i zapłać w ciągu 30 dni

401K fanów

130K like

Wszystkie kategorie:
Wszystkie kategorie:
Obserwuj nas
Zamknij menu

CandyTM x EmiFlesh – świetna współpraca, doskonałe stylizacje

Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić, że podjęliśmy współpracę z Emilią Królikowską, influencerką znaną w Internecie jako EmiFlesh. Ta dynamiczna i kreatywna twórczyni cieszy się dużym uznaniem wśród swoich obserwatorów dzięki swojemu unikalnemu stylowi oraz autentycznemu podejściu do mody i lifestyle'u. Jesteśmy podekscytowani, że mogliśmy wspólnie z nią dotrzeć z pięknymi ubraniami z CandyTM do jeszcze szerszego grona odbiorców!

Kim jest EmiFlesh?

EmiFlesh, znana z inspirujących treści. Ma ponad 590 tysięcy obserwujących na TikToku, gdzie jej filmy regularnie zdobywają tysiące polubień i komentarzy. Na Instagramie z kolei obserwowana jest przez ponad 50 tysięcy osób. Jej angażujące materiały wideo i autentyczność przyciągają różnorodną publiczność, co czyni ją idealną ambasadorką naszego butiku​. EmiFlesh jest nie tylko influencerką modową, ale także promuje pozytywne podejście do życia i własnego ciała, co idealnie współgra z wartościami CandyTM.

Przygotowaliśmy piękne stylizacje

Nasza współpraca z EmiFlesh polegała na prezentowaniu przez nią stylizacji opartych na propozycje z oferty CandyTM. Pojawiło się sporo wyjątkowych zdjęć i filmów, w których EmiFlesh pokazała, jak stylizować nasze ubrania na różne okazje. Zaprezentowała swoje sposoby na łączenie elementów garderoby w intrygujące looki, a Ty mogłaś zobaczyć w akcji nasze najciekawsze modele. Wspólnie dążyliśmy do tego, aby każda Klientka CandyTM czuła się wyjątkowo i modnie.

Zainspiruj się propozycjami CandyTM i EmiFlesh

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych oraz profilu EmiFlesh, aby być na bieżąco z nowościami i niespodziankami, które przygotowaliśmy. Nasze współprace z influencerami to dopiero początek nowej, ekscytującej podróży, której celem jest dzielenie się miłością do mody i stylu z Wami wszystkimi. Dołącz do nas i bądź częścią tej niezwykłej przygody!

Odkryj stylizacje

emiflesh
Stylizacja #3
emiflesh
Stylizacja #2
emiflesh
Stylizacja #1